POSAO VAS ČEKA: Ove tvrtke trebaju radnike

FOTO: Pexels

Pronađite posao u Zagrebu još ovaj tjedan.

Iako su sezonski poslovi još uvijek najatraktivniji u Zagrebu otvorenih pozicija još uvijek ima. U ovim tvrtkama trebaju radnike, a možda ste baš vi idealan kandidat. Provjerite njihove uvjete i prijavite se već danas.

SG Stanograd Koncern 1978 d.o.o.

Potražuju knjigovođu (m/ž), a prijave traju do 11. 8.2016.

Opseg posla

– samostalno obavljanje računovodstveni-knjigovodstvenih poslova
– knjiženje ulaznih i izlaznih računa, kontrola, nadzor te usklađivanje s poslovnim partnerima
– zatvaranje stavaka i usklade
– evidencija, kontrola i knjiženje izvadaka
– pripremanje i knjiženje kompenzacija, asignacija, cesija i drugih oblika obračunskih plaćanja
– evidencije zaposlenika, obračun plaća
– obračun amortizacije
– blagajna
– unos i knjiženje obračuna službenih putovanja i ostalih troškova zaposlenika
– priprema dokumentacije za poslovne banke
– upravljanje knjigovodstvenom bazom podataka
– priprema svih vrsta izvještaja
– praćenje Hrvatskih zakona propisa vezanih za računovodstvo, knjigovodstvo i poreze
– drugi knjigovodstveni poslovi

Prijave šaljite OVDJE.

Hotel Phoenix – Sesvete

Potreban im je konobar (m/ž), a prijave traju do 29.7.2016.

– slaganje buffet doručka
– pripremanje restorana (čišćenje, slaganje stolova, uređivanje stolova, serviranje i apserviranje)
– komunikacija s gostom (kultura ophođenja)
-odrađivanje malih i velikih banketa

Posebne pogodnosti: Stimulativna primanja, ugodna radna atmosfera, mogućnost dodatne edukacije i treninzi.

Vrsta posla: stalni radni odnos

Auro Domus d.o.o.

Potreban im je trgovac (m/ž)

Opis radnog mjesta:

– Otkup zlata i srebra

– Prodaja proizvoda od zlata

– Rad u mjenjačnici

Posebne pogodnosti: Edukacija djelatnika, stimulativna primanja

Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, student servis

Županija: Grad Zagreb

Prijevite se ovdje i to do 4.8.2016.

Sistem inženjer za Linux OS (m/ž)

Prijavite traju do 5.8.2016, a svoj životopis pošaljite OVDJE.

Od kandidata očekujemo…

-tehničko znanje vezano uz rješenja bazirana na Open Source platformi
-posjedovanje Linux certifikata – prednost, ali ne i uvjet
-spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
-temeljitost, ustrajnost i proaktivan pristup rješavanju problema
-spremnost na timski rad

Uvjeti:

-najmanje SSS tehničkog usmjerenja
najmanje dvije godine relevantnog radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
-odlično poznavanje Linux OS-a
-iskustvo s priznatim platformama (Red hat, Suse, CentOS)
-iskustvo u implementaciji infrastrukturnih rješenja na Linuxu (mail, Samba, Snort, MySQL i sl.)
i, ništa manje važno – pozitivnu energiju i entuzijazam
Nudimo Vam izazovnu i sveobuhvatnu ulogu u našem timu za infrastrukturni razvoj i podršku ICT sustavima, kao i priliku za razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, zatim mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.

Planirani početak rada je 1.9.2016.

Lokacija rada je u Zagrebu, Buzinski prilaz 10. Naravno, službena putovanja u članice grupacije u Hrvatskoj i susjednim zemljama su moguća, ali ne i česta (2-3 puta godišnje).

Komentari